Napište nám

Máte podnět pro Zelené nebo vás zajímá naše činnost? Potřebujete získat informace týkající se radnice nebo máte návrh na zlepšení života v Letňanech? Pak nás neváhejte kontaktovat, váš názor nás zajímá.

Staňte se členkou/členem nebo příznivkyní/příznivcem

Pokud se chcete aktivně zapojit do ovlivňování politiky v Praze Letňanech a je vám blízký náš program, kontaktujte nás, můžete se zúčastnit schůze naší ZO, nebo přímo členem Strany zelených.

Připojte se k petiční akci

Petice je jedním z důležitých nástrojů ovlivňování věci veřejných. Pokud nesouhlasíte s kácením parku, zrušením místní školy nebo vznikajícím developerským projektem před vaším domem, napište nám, společně můžeme připravit petici a sesbírat podpisy u petičních stánků.

Zapojte se do volební kampaně

Rádi komunikujete s lidmi? Máte nápad na předvolební kampaň? Zelená politika vám není cizí? Pak se můžete s námi zapojit do volební kampaně.

Podpořte nás finančně

Náš program je programem kvality života a politiky otevřené všem, nejen straníkům. Je to program boje proti korupci, zdravé ekonomiky, silné občanské společnosti, šetrného přístupu k přírodě a investic do vzdělávání a kultury. Financování Strany zelených je zcela transparentní a bez vlivu lobbistických skupin. Váš finanční dar můžete sledovat na webu díky transparentnímu účtu. Předem vám děkujeme za jakoukoli finanční podporu: dary.zeleni.cz.